У російському Сочі стартував фестиваль "Нова хвиля". До курортного міста приїхали відомі співаки та навіть українські артисти. Зокрема, Андрій Данилко засвітився на вечірці фестивалю. Окрім цього, Ані Лорак, яка з сім'єю переїхала до Росії, теж позувала перед фотографами на червоній доріжці "Нової хвилі".

Читайте також: Ані Лорак без обручки красувалася на російському фестивалі "Нова хвиля"

От тільки вбрання скандальної співачки стало причиною для шквалу критики. Ані Лорак вбрала міні-сукню кольору фуксію з рукавами. Вбрання зробило образ співачки дещо дивним, адже плечі вокалістки стали значно більшими, а стрункі ноги виглядали не пропорційно.

На це звернули увагу користувачі мережі, які засипали сторінку Ані Лорак несхвальними коментарями. "Вибачте, але ви виглядаєте жахливо", "Як качок з короткими ногами", "Плечі в цій сукні, як у бодібілдера", "Невдалий вибір плаття", "Вбрання у Хмельницьку зі знижкою брала?", "Бракує ще штанги", "Потворно", "Не ваш фасон", – написали люди. Та серед підписників Ані Лорак були й такі, хто розхвалив невдалий look співачки, зазначивши, що виглядає вона розкішно.

Окрім цього, у блозі артистки з'явилось фото з Сергієм Лазаревим. Після скандальних новин про зраду чоловіка Ані Лорак зірковій парі приписують роман.