Відомий продюсер та репер Потап зізнався, що співачка Настя Каменських серйозно змінила його життя. Та про їхні романтичні стосунки стало відомо лише в день весілля. До цього зіркова пара приховувала почуття.

Цікаво Юрій Горбунов розсекретив ім'я сина від Каті Осадчої

Як Потап помстився папараці

Преса та папараці намагалися вияснити хоч якісь деталі відносин Насті Каменських та Потапа, а тому переслідували їх мало не на кожному кроці.

Вони так задовбали нас, що ми двома машинами заблокували папараці. Я заліз на машину, згори розтоптав їм увесь дах машини. Трошки їх пригальмував! Але приватне життя хотілося б залишити приватним,
– зізнався репер.

Артист додав, що захоплюється своєю дружиною. Потап заявив, що чимало інших знаменитостей могли претендувати на серце Насті Каменських.

"Вона взагалі така дівчина, красива, що я знаю мінімум 20 суперзірок, яких я міг би назвати, але мені дуже незручно перед ними, бо в них є жінки, і все… які дуже-дуже хотіли Настю. В будь-якому сенсі. Як жінку, як коханку, як дружину. І щоб стати чоловіком Насті, треба було стати крутішим за всіх!" – поділився продюсер.

Треба добиватися свою жінку! З кимось з них я зустрічався! Вони не сказали їй, як шалено вони її кохають! А я сказав!
– наголосив Потап.


Настя Каменських і Потап / Фото з інстаграму Насті Каменських

Стосунки Насті Каменських і Потапа до одруження

  • Репер та співачка спочатку співпрацювали як артисти в дуеті "Потап і Настя". Його діяльність тривала з 2006 по 2017 рік.
  • У той час Потап перебував в офіційному шлюбі з продюсеркою Іриною Горовою. У подружжя народився син Андрій. Натомість Настя Каменських завжди приховувала свої стосунки.
  • Після розпаду гурту співачка почала натякати на роман з коханим чоловіком, якого не показувала громадськості. Вона публікувала у соцмережах світлини з обручкою, появу якої так само не коментувала.
  • Фанати підозрювали, що Настя Каменських зустрічається з колегою по сцені, але офіційних підтверджень ніхто не давав до гучного весілля.