"Моя бабуся з Донбасу і всі канікули у ранньому дитинстві я провів у маленькому шахтарському містечку Донецьк на кордоні України і Росії. Я чудово розумію, як влаштоване життя і цих пост-індустріальних містах і наскільки рідко у цьому регіоні відбувались будь-які культурні події до початку війни.

Читайте також: Ірина Федишин порадувала бійців на Донбасі

Сьогодні, коли на місцях почали з’являтись активні люди, що прагнуть до пізнання нового, їм треба давати можливість чути і бачити. Важливо приїжджати саме туди і грати музику. Всі страхи від незнання. Чим більше люди в Україні будуть їздити в різні регіони, знайомитись, тим швидше ми перестанемо боятись і почнемо довіряти одне одному. Коли ми їхали з 5 Виміром вперше у Слов’янськ, нам теж було страшно, бо ми не знали чого чекати. А зараз ми намовляємо давати там концерти всіх своїх друзів-музикантів", – каже Почтар.

Дивіться виступ Postman – Київські вулиці

Костянтин Почтар як сольно, так і з групою 5 Vymir, не раз бував у Краматорську, Слов’янську, Дружківці, Костянтинівці і вже має там свого слухача. 2017 рік став дуже успішним для музиканта – позаду виступ на фестивалі Ars Cameralis у Катовіцах, спільні концерти з легендарними Flunk і Warhaus у Кракові і Києві, понад 40 концертів в Україні, Словаччині та Польщі. Станом на 2018 рік у доробку музиканта два ЕР, один повноформатний альбом і більше 80 концертів у 7 країнах Європи.

Новий англомовний ЕР "Being High" вийшов восени 2017 року і був відзначений як один з кращих міні-альбомів року відомими музичними виданнями Comma i LiRoom. У турі Postman обіцяє зіграти як пісні з останньої платівки, так і абсолютно нові треки з майбутнього альбому.

Деталі про міста та час проведення концертів читайте на офіційній сторінці у Facebook.