Про це артист розповів у ефірі однієї з російських передач, передає інформаційна агенція "РИА Новости". Також його слова підтвердила Сенчукова.

Читайте також: Рак шкіри: все, що варто знати про родимки, відпочинок на сонці, солярій і меланому

За словами подружжя, чотири роки тому у Сенчукової з'явилася невелика пляма на нозі, і лікарі поставили їй діагноз "кератоз", а два з половиною роки тому подібна пляма вже з'явилася на обличчі Рибіна.

Як зауважив музикант, косметолог, до якого він звернувся за допомогою лазера видалив пляму, однак за деякий час з’явилася нова. Повторна процедура також не допомогла.

У підсумку артисти здали гістологічний аналіз. А коли вони перебували на відпочинку в Італії, то лікарі сповістили, що обидвоє є хворими на рак.

Наразі виконавці намагаються вилікувати цю недугу. Зокрема, вони вже пройшли курс променевої терапії(кожен – по 30 процедур). Крім того, митці очікують на повторний огляд, а пройдуть його вже тоді, коли опіки від попередніх сеансів терапії загояться.

Нагадаємо, на початку вересня з’явилася інформація, що у популярного російського співака та танцівника Бориса Мойсеєва погіршується стан здоров’я.

Хто такі Віктор Рибін і Наталія Сенчукова? Популярні виконавці російської естради. Рибін прославився завдяки своїй групі "Дюна", яку створив у 1987 році. Найпопулярніші пісні колективу: "Страна Лимония", "Борька-бабник", "Привет с большого бодуна", "Мечта (Море пива)", "Коммунальная квартира". У 1988 році Рибін одружився на Сенчуковій. Подружжя також записало кілька спільних пісень.