Так, для вбивства зірки The Beatles Марк Чепмен використав експансивні кулі, які "розгортаються". За словами вбивці, він турбувався, щоб музикант довго не страждав і помер відразу. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Читайте також: Найвідоміші хіти зірки The Beatles Джона Леннона, які ми пам’ятаємо досі

Чепмен розповів, що перед вбивством довго думав, чи варто йому це робити та навіть молився. Він додав, що скоїв це не через ненависть, а оскільки хотів слави. Марк наголосив, що з кожним роком все більше шкодує про скоєне та вважає свій вчинок безглуздим.

Я занадто далеко зайшов. Я пам'ятаю, як мені спало на думку про те, що ось, тепер альбом є, він поставив на ньому автограф, і можна йти додому, проте я не міг піти додому. Пам'ятаю, що обрав спеціальні кулі, щоб він не страждав занадто довго. Я не відчував ворожнечі до Леннона. Я просто хотів прославитися. Я навіть молився перед тим, як зважитися на вбивство. Це була помилка, я розробляю спеціальні брошури, присвячені Христу. Вони допомагають ув'язненим знайти свій шлях. Я не сумніваюся, що Ісус здатний змінити твоє життя, якщо ти щиро звернешся до нього,
– зізнався Чепмен.

Нагадаємо, Джона Леннона було вбито 8 грудня 1980 року в Нью-Йорку. Коли музикант підходив до свого будинку, Марк Девід Чепмен п'ять разів вистрілив йому в спину. У 1981 році суд засудив вбивцю до довічного ув'язнення. Днями стало відомо, що 63-річному Марку Девіду Чепмену в десятий раз відмовили у достроковому звільненні. Вбивця залишиться у в'язниці щонайменше ще на два роки.