Про смерть повідомила газета Le Temps, посилаючись на слова пресаташе дочки співачки Домініки Сегаль. Причина смерті невідома.

Читайте також: Ірина Білик розповіла про втрату рідної людини

Марі Лафоре народилася в невеличкому французькому місті Сулак-сюр-Мер у 1939 році. Вперше на сцену вийшла у 19-річному віці, коли брала участь у конкурсі "Народження зірки" на одному з французьких телеканалів. Вже до 23-річного віку здобула славу та популярність. У 1978 році переїхала у Швейцарію, де згодом отримала громадянство.


Марі Лафоре

За свою кар’єру співачка записала 42 альбоми. Її найвідомішими хітами були пісні "Манчестер і Ліверпуль" (Manchester et Liverpool), "Іван, Борис і я" (Ivan, Boris et Moi), "Моя любов, мій друг" (Mon amour, mon ami), "Повернись, повернись" (Viens, viens).

Найпопулярніша пісня Марі Лафоре Manchester et Liverpool: слухайте онлайн

У 1960 році вона вперше спробувала себе в кіно. За своє життя актриса виконала ролі в 35 фільмах і серіалах. Фільм "На яскравому сонці" з Ален Делоном приніс зірці шалену популярність. Також вона неодноразово знімалася разом з Жан-Полем Бельмондо ("Полювання на чоловіка", "Весела Пасха", "Хто є хто", "Авантюристи").


Померла акторка та співачка Марі Лафоре