Як зазначив її представник, рок-зірка Долорес О'Ріордан раптово померла в готелі у Лондоні, повідомляє телеканал RTE.

Читайте також: Померла Долорес О'Ріордан: біографія вокалістки The Cranberries

"Їй було 46 років. Фронтменка з ірландським гуртом The Cranberries перебувала у Лондоні на короткий сеанс запису", – повідомив агент співачки.

Поліцію викликали в готель у Вестмінстері о 9:05 ранку за місцевим часом (11:05 за Києвом), лікарі констатували смерть О'Ріордан на місці. Поліція назвала смерть співачки "незрозумілою", слідство триває.

Відомо, що члени сім'ї Долорес О'Ріордан наразі зажадали конфіденційності щодо смерті співачки.

Читайте також: Померла Долорес О'Ріордан: найкращі пісні та кліпи гурту The Cranberries

Останній твіт О'Ріордан був опублікований 4 січня. Це фото співачки з її котом і підпис: "До побачення, Джо. Ми в Ірландію".

Ірландська співачка Долорес О'Ріордан здобула славу у 1990-х роках у складі гурту The Cranberries. Гурт випустив 6 альбомів, 1 збірник найкращих пісень та різні збірники, сингли, спеціальні видання. Серед найвідоміших пісень гурту – "Zombie", "Linger", "Animal Instinct", "Dreams", "Ode To My Family".

Долорес О'Ріордан і The Cranberries – кліп на пісню "Zombie"

Долорес О'Ріордан і The Cranberries – кліп на пісню "Linger"

Долорес О'Ріордан виступала з The Cranberries до 2003 року, потім зайнялася сольною кар'єрою і записала два сольних альбоми. У 2009 році учасники The Cranberries возз'єдналися. З квітня 2014-го року Долорес також працювала з гуртом D.A.R.K.