Жінка померла у своєму будинку, в оточенні рідних та близьких. Причини смерті не повідомляються. Про смерть повідомило видання AFP.

Читайте також Померла мама актора Сильвестра Сталлоне

Смерть талановитої співачки став для Франції справжнім потрясінням. Президент Франції Еммануель Макрон висловив співчуття рідним на своїй особистій сторінці у твіттері.

"Жюльєтт Греко приєдналася до (Жака) Бреля, (Лео) Ферре, (Жоржа) Брассенса, (Шарля) Азнавура … в пантеоні французького шансону", – написав Макрон.

Мер Парижа Анн Ідальго також висловила своє співчуття сім’ї Греко.

"Нам буде дуже не вистачати талановитої співачки і актриси, вільної жінки, її такого впізнаваного голосу. Спасибі, Жюльєтт Греко", - написала вона у твіттері.

Що відомо про Жюльєтт Греко та її творчість

Жюльєтт Греко народилася 7 лютого 1927 року в Монпельє. Під час Другої світової війни її сім'я брала участь у русі опору, а мати була затримана Гестапо і відправлена в концентраційний табір.

Перший диск Греко "Я така, як є" вийшов 1951 року і став класикою французького шансону. Попри свою музичну кар’єру жінка також брала активну участь у кінозйомках. Вона знялася у фільмах "Орфей", "І сходить сонце", "Ніч генералів", "Бельфегор – привид Лувра" та багатьох інших.

Слава прийшла до неї у Франції в середині 1960-х років, після того, як вона зіграла роль шизофренічки в телесеріалі Belphégor.

На сцені разом Греко виступала з найкращими співаками: від Жака Бреля до Жоржа Брассенса. Її виконання пісні Sous le ciel de Paris ("Під небом Парижа") стало класикою.

Її сценічна кар’єра тривала понад 70 років. У 2015 році співачка у віці 88 років провела прощальне турне, виступивши на сценах Франції та за кордоном.

Знаменита пісня Sous le ciel de Paris у виконанні Жюлетт Греко: дивіться відео