Про це повідомив глава департаменту торгівлі і послуг Москви Олексій Немерюк, передає "ТАСС".

Раніше 24 Канал повідомляв, що на 81 році життя помер Йосип Кобзон – радянський і російський співак та депутат Держдуми. Він підтримував анексію Криму та російську агресію на Донбасі. Останні 14 років артист боровся з онкологічним захворюванням.

Читайте також: Помер Йосип Кобзон: біографія та особисте життя співака

Йосип Кобзон буде похований на Востряковському кладовищі 2 вересня у сімейній могилі поруч з матір'ю, сказав Немерюк.

Окрім того, голова Комітету Держдуми з культури Олена Ямпольська розповіла, що деталі прощання і поховання Кобзона вирішує його дружина.

Зазначимо, кілька років тому артист повідомив, що купив собі місце поряд з матір'ю Ідою Ісаївною і що хотів би бути похований саме там. Окрім матері співака, там похована і його теща, яка померла кілька років тому.

"Я їх з моєю мамою упокоїв поряд. І нам замовив місця, щоб це були сімейні поховання", – говорив Кобзон.

Також, стало відомо, що за кілька днів до смерті, артист впав у кому. Стан Кобзона різко погіршився в ніч на вівторок, 28 серпня. Окрім того, за інформацією росЗМІ, його підключали до апарату штучної вентиляції легенів.

Хто такий Йосип Кобзон?Радянський і російський співак, народний артист СРСР, російський політик і депутат Держдуми. Народився у Донецькій області 11 вересня 1937 року. У 1990 році Кобзон став депутатом Верховної ради СРСР. З 1997 року він був депутатом Держдуми. З 2011 року обіймав посаду першого заступника голови думського комітету з культури. Активно підтримував політику Путіна щодо України. Зокрема, неодноразово відвідував окупований Крим, а згодом і Донецьк з Луганськом.