Кіз зробив унікальний внесок в нашу групу, починаючи з 1960 року. Його буде дуже не вистачати, - йдеться в заяві групи, опублікованій в середу.

Він почав кар'єру музиканта у віці 15 років і згодом виступав спільно з американським співаком Бадді Холлі, британськими рок-музикантами Еріком Клептоном і Джоном Ленноном.

З колективом The Rolling Stones Кіз познайомився в техаському Сан-Антоніо в 1964 році. Він ніколи не був учасником групи, проте записав з нею такі відомі композиції, як "Can`t You Hear Me Knocking", "Live with Me", "Brown Sugar", "Emotional Rescue".

Кіз брав участь у записі кожного альбому The Rolling Stones в 1969-1974 роках і з 1980 року до 2014 року, а також брав участь у всіх турах групи починаючи з 1970 року.

Він був близьким другом Кіта Річардса, з яким, до речі, народився в один день.

У 2013 році саксофоніст виступав з The Rolling Stones на музичному фестивалі в Гластонбері, а на початку нинішнього року брав участь у концертному турі колективу 14 On Fire.

Протягом життя музикант співпрацював також з Джоном Ленноном, Джорджем Харрісоном, Еріком Клептоном, Джо Кокером і Барбарою Стрейзанд.

У жовтні музикант був змушений відкласти участь в концертних турах The Rolling Stones через проблеми зі здоров'ям.