Британський співак Ранкін Роджер помер на 57-му році життя у вівторок, 26 березня, в оточенні сім'ї. Про це повідомляє іноземне видання BBC.

Читайте також: Помер грузинський актор Нодар Мгалоблішвілі: біографія та фільмографія

Як зазначено в джерелі, влітку 2018 року він пережив інсульт, а декілька місяців перед смертю йому діагностували дві пухлини в головному мозку та рак легенів.

Одразу після його смерті учасники гурту повідомили шанувальників про втрату на їхньому офіційному сайті. У повідомленні йшлося: "Він воював, воював і воював. Роджер був борцем". Ймовірно, таким коментарем колеги Роджера мали на увазі його боротьбу з хворобами, які пришвидшили його смерть.

Також вони подякували прихильникам від імені близьких соліста гурту The Beat за підтримку, яка є дуже важливою для них у ці дні.


Скріншот з офіційного сайту The Beat

Біографія Роджера Чарлері

Роджер Чарлері народився 21 лютого 1963 року у Бірмінгемі, в Англії, у сім'ї західно-індійського походження. З ранніх років він почав цікавитися панк-роком, а у 1978 році став барабанщиком у норвезькому гурті Dum Dum Boys. Перший концерт колективу, до якого хлопець приєднався, відбувся разом із The Beat. Саме тоді він вперше почав брати мікрофон і співати. Після цього він багато разів приєднувався до гурту, перш ніж стати солістом.

Енергія Роджера Чарлері та сильний вокал зіграли важливу роль у другій хвилі становлення гурту The Beat. Після того, як він приєднався до них, вони випустили три альбоми. У 1983 році гурту розпався. Однак покидати свою музичну кар'єру хлопець не збирався. Він разом з іншими вокалістами створив гурт General Public. Однак музиканти не зазнали такого успіху, про який мріяли, і колектив також припинив своє існування.

З 1996 року співак співпрацював із багатьма музикантами, а у 2006 році група The Beat возз'єдналася. Восени 2018 року Роджер Чарлері мав намір розпочати свій перший американський тур, однак тоді йому діагностували рак.