Про це повідомляють на NBC News.

За словам менеджера, виданий співак та гітарист не зміг до кінця оговтатись після інсульту, який трапився з ним ще 15 років тому.

Читайте також: Помер соліст і засновник групи Jefferson Airplane Марті Балин: подробиці


Помер Отіс Раш

Як відомо, Отіса Раша вважають одним з ключових творців "блюзу західного боку" 1950-х і 1960-х років. Народився чоловік у Філадельфії, штат Міссісіпі та з дитинства почав грати на музичних інструментах, зокрема, на губній гармошці. В 13 років переїхавши в Чикаго, він одразу ж завоював любов місцевих прихильників своїм голосом та чудовою майстерністю гри на гітарі.

У 1956 році він випустив свою першу композицію I Can't Quit You Baby, яка сягнула небаченого успіху, – тоді він посів шосте місце в чартах Billboard ритм-енд-блюзу. Після цього про нього дізнались у всьому світі, а його пісні досі вважаються класикою блюзу. Музика Отіса Раша вплинула на творчість таких виконавців як Карлос Сантана, Ерік Клептон і група Led Zeppelin.

Отіс Раш – I Can't Quit You Baby: дивитись відео онлайн

Музикант випустив 16 студійних альбомів та 6 музичних збірок з іншими виконавцями. Що цікаво, Отіс Раш був шульгою Отіс Раш і на відміну від інших "ліворуких" гітаристів він грав на гітарі для "праворуких" з непереставленими струнами. Саме тому вважається, що така особливість впливала на звук його інструменту.

У 1999 році Раш отримав премію "Греммі" за найкращий сингл традиційного блюзу – Any Place I'm Going. Тоді цю пісню вважали "найкращою у традиційному блюзовому записі", а сам Раш був введений в Зал слави Фонду Блюзу.