Про це сповістив відомий виконавець Дмитро Маліков у своєму Twitter.

Читайте також: Помер відомий актор та співак Девід Кессіді

Крім того, артист сповістив, що сталося це у Лондоні.

"У мене є інформація від моєї поетеси Лілії Виноградової, яка з ним була дуже близькою та яка була там з ним. Вона мені написала, що він помер в 3:36 ранку за місцевим часом", – зауважив він у коментарі інформаційній агенції "РИА Новости".

Про смерть Хворостовського розповів і Йосип Кобзон, хоча, як переконує він, митець пішов на той світ у Швейцарії, пише РБК.

До слова, смерть співака уже підтвердив його представниця, пише ТАСС.

"Це дійсно, на жаль, так сталося", – зазначила співрозмовниця ресурсу.

Також цю інформацію підтвердив віце-президент 21C Media Group Шон Майкл Гросс, який був офіційним представником артиста в Лондоні.

"З глибоким сумом повідомляємо, що 22 листопада о 3:20 в Лондоні не стало Дмитра Олександровича Хворостовського, всіма улюбленого оперного баритона, чудового чоловіка, батька, сина та друга. Він помер після двох з половиною років боротьби з важкою хворобою – раком мозку. Дмитру Олександровичу було всього 55. Свої останні дні він провів в оточенні близьких у хоспісі, неподалік свого будинку в Лондоні", – сповістив він.

Дмитро Хворостовський народився у 1962 році в Красноярську, де згодом закінчив місцеві педагогічне училище та інститут мистецтв. Після завершення навчання став солістом Красноярського державного театру опери та балету. Дорогу на світову сцену відкрила йому нагорода на Міжнародному конкурсі оперних співаків у Кардіффі в 1989 році.

Останнім часом він проживав у англійському Лондоні. В 2015 році йому діагностували пухлину мозку. В 2016-му він остаточно припинив виступи на оперній сцені через проблеми зі здоров’ям, що правда у червні 2017 року він взяв участь в австрійському фестивалі Grafenegg – це був концерт "Дмитро та його друзі".

Нагадаємо, на початку жовтня вже з’являлася інформація про смерть Дмитра Хворостовського через важку недуга, однак згодом його дружина ці чутки спростувала.