Про це повідомляють в ВВС.

Як відомо, про смерть артиста повідомив коронер – в деяких країнах англо-саксонської правової сім'ї це посадова особа, яка спеціально розслідує смерті, що мають незвичайні обставини або які стались раптово. Однак що стало причиною смерті Доміно – наразі невідомо.

Читайте також: Помер колишній учасник та продюсер легендарного гурту AC/DC – Джордж Янг


Помер Фетс Доміно

Фетс Доміно походив родом з Нового Орлеану, США. Саме він входить в число найбільш впливових ранніх рок-н-рольних виконавців. Музикант також був славним піаністом і вокалістом у стилі ритм-енд-блюз.

У 1986 році він став одним з перших десяти виконавців, включених до Зали слави рок-н-ролу – поряд з Чаком Беррі, Елвісом Преслі, Джеймсом Брауном, Реєм Чарльзом та іншими. Також він був володарем почесної нагороди Grammy Lifetime Achievement Award (1987). А видання Rolling Stone називає Доміно одним із найбільших музикантів епохи рок-н-ролу.


Помер Фетс Доміно

Найвідомішими його піснями були "Ain't That a Shame" (Джон Леннон говорив, що це перша пісня, яку він навчився грати), "Blueberry Hill", "Kansas City", "Blue Monday", "I’m Walking To New Orleans" та інші.

Читайте також: Помер один із засновників гурту Marilyn Manson

Відомі виконавці світу вже співчувають смерті легендарного виконавця. Музикант та актор Гаррі Коннік з Нового Орлеану також вшанував пам’ять Доміно публікацією у Twitter, заявивши, що "він допоміг прокласти шлях для піаністів Нового Орлеану".

Репер LL Cool J також віддав честь та слова поваги Доміно за те, що він надихнув багатьох виконавців до творчості.

І Семюел Лірой Джексон написав слова однієї з найулюбленіших пісень Доміно "Blueberry Hill".