Знаменитий французький актор театру та кіно, режисер та сценарист Жан-Луї Трентіньян пішов з життя. Легендарному акторові виповнився 91 рік. Про втрату повідомила його родина.

До теми Ембер Герд ні до чого: Джонні Деппа знову покликали до суду – у чому звинувачують актора

Помер Жан-Луї Трентіньян

Режисер та сценарист відійшов у колі сім'ї, в Гарі в регіоні Лангедок-Руссільйон на півдні країни. Як зізналась його дружина, зірковий чоловік помер "мирно, від старості, сьогодні вранці, у себе вдома, в Гарі, в оточенні своїх близьких".

Причиною смерті називають старість та зупинку серця. Поховання знаменитості буде приватним та закритим від публіки й представників преси.

Що відомо про Жана-Луї Трентіньяна

  • Актор народився у 1930 році у сім'ї підприємця. З дитинства хлопець мріяв стати автомобілістом, але в 19 років змінив свою думку. Тоді він сходив на п'єсу "Скупий" та вирішив стати актором.
  • Кінодебют Жана-Луї відбувся у 26 років, коли він зіграв роль у картині Крістіана-Жака "Якщо хлопці всієї землі". Шалену популярність він здобув після ролі автоперегонника у фільмі "Чоловік і жінка" режисера Клода Лелуша. Ця стрічка стала вагомою в історії світового кіно.
  • Трентіньян був відзначений призом за фільм "Z" Коста Гавраса в 1969 році, він також зіграв головну роль в гучному фільмі "Конформіст", став тріумфатором премії "Сезар" як найкращий актор у стрічці "Любов" Міхаеля Ханеке.
  • Востаннє легендарного актора й режисера побачили на екранах у 2019 році у фільмі "Найпрекрасніші роки життя".
  • Додамо, що відомою у Франції була історія його дочки Марі, яка теж працювала акторкою. Дівчину вбив у 2003 році її друг Бертран Кантат. Цей випадок набув розголосу та привернув увагу громадськості до насильства над жінками.