Зірці радянських та російських фільмів стало погано у його квартирі в Москві. Але коли на місце прибули медики, його вже не вдалось врятувати. Про це повідомляють у РЕН ТВ.

До слова "Вдячні за спогади": пішла з життя художниця і шістдесятниця Людмила Семикіна

Що відомо про Дениса Карасьова?

Чоловік народився в Іркутській області, але згодом він з батьками перебрався в естонське містечко Сілламяе. З дитинства хлопчик навчався у музичній школі та мріяв стати актором. Проте фах він здобув у будівельному закладі вищої освіти. Паралельно він навчався у майстерні Андрія Гончарова і вже після служби в армії його запросили працювати в театр "Ленком" у Москві.

Денис Карасьов почав зніматись у кіно у 1989 році і відтоді з'явився у більше ніж 50 кінострічках. Найвпізнаваніші ролі він зіграв у фільмах "Далекобійники", "Сволота", "Адмірал", "Катька і Шиз", "Банкирши", "Ми з майбутнього-2" та інших. Чоловік також пробував себе в режисері, поставивши антрепризний спектакль.

Помер Денис Карасьов
Помер Денис Карасьов / Фото з відкритих джерел

Щодо особистого життя, то він 30 років перебував у шлюбі з актрисою Кариною Золотовою. У них народився син Денис, а згодом вони стали дідусем та бабусею – в сім'ї з'явилась внучка Еля.