Новину про відхід у вічність Миколи Завгороднього повідомили на сайті Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного. Колеги актора сповістили, що причиною смерті Завгороднього стали наслідки коронавірусу, які дуже підірвали його здоров'я.

До слова Помер актор із серіалу "Папік" Валерій Шептекіта

"Більше 2 місяців він мужньо боровся з хворобою, наслідками ковіду. Ми так всі сподівалися на його одужання, ми разом так цього бажали. Повірити і прийняти це неможливо. Микола Завгородній був з нами більш ніж 40 років. Такий колоритний, талановитий актор, який володів почуттям гумору, вмінням створити позитивний настрій і приємну атмосферу, приготувати смачну страву для великої компанії. Багато років Микола Завгородній захищав інтереси колективу театру як голова профспілкового комітету", – написали представники театру.


Помер Микола Завгородній

Також керівництво повідомило, що прощання з актором відбудеться 5 червня об 11:00 біля головного входу в театр.

Що відомо про Миколу Завгороднього

Микола Завгородній народився 12 лютого 1953 року у селищі Велике Краснодарського краю. У 1980 році майбутній артист закінчив Державний інститут театрального мистецтва у Москві. Вже у цьому ж році сам Михайло Водяний запрошує Завгороднього стати солістом-вокалістом Одеського театру музичної комедії на що він погоджується.

Микола Завгородній провів понад сорок років на сцені цього театру, де зіграв у таких відомих мюзиклах як "Гра! Йде гра!" ("Весілля Кречинського"), "Цілуй мене, Кет!", "Перше кохання Дон Жуана", "Летюча миша".