Про це пише ресурс Тіmеѕ of Israel.

Читайте також: Ізраїль переміг на Євробаченні 2018: Хто голосував за тріумфаторку Нетту

У матеріалі зазначається, що спародіювала ізраїльську співачку комік Санні Уоллес Де Фріз і зробила вона це у своєму шоу.

У нас тут вечірка намічається, ви прийдете? У мечеті Аль-Акса, яка все одно пустує. Дивіться, як тут красиво! Я кидаю бомби, Ізраїль – знову переможець, веселощі тривають уже 70 років. Ні, палестинців не буде – їм вхід заборонено. Я за ними полюю через фіранки. А якщо вечірка провалиться, переконайтеся, що ваші грошики – в посольствах, ваші долари та центи, ваші фонди, ваші дзень-дзень і цок-цок...,
– співає гумористка у ролі Нетти.

У підсумку це шоу привернуло увагу місцевого Центру інформації та документалістики питань Ізраїлю (CIDI), що моніторить антисемітські та антиізраїльські інциденти у Нідерландах.

"Почали з Ізраїлю, а чим закінчили? Євреї та гроші. Ви себе видали, BNNVARA – як дотепно, як дотепно..." – написала організація у Twitter.

Такої ж думки дотримують і деякі користувачі Youtube.

"Антисемітизм! Як вам не соромно! Це має бути смішно? Так багато інвестицій (прикраси, сукні), щоб висловити ненависть до однієї маленької країні та її людей?" Це одна з найтупіших речей, які я коли-небудь бачив", – пишуть юзери у коментарях до відео.

Читайте також: Топ-5 найяскравіших виступів переможця Євробачення 2018 Нетти Барзілай

До слова, посольство Ізраїлю у Нідерландах направило офіційну скаргу до МЗС країни проти місцевого телеканалу. Хоча зміст документу не розкривається, хоча джерела в ізраїльському зовнішньополітичному відомстві зазначають, що "реакція на пародію виглядає гранично жорсткою".

Антисемітська пародію на Нетта – Toy: відео

Нагадаємо, за підсумками фіналу, Нетта Барзілай здобула 529 балів (271 пункт – від журі та 258 – від глядачів), що забезпечило їй перемогу на цьогорічному Євробаченні, яке відбулося у Лісабоні.