В Києві шанувальники творчості легендарного співака мали нагоду відвідати неймовірний концерт пам’яті Віктора Цоя. Унікальність заходу була в усьому – сцена декорована під котельню де працював Цой, співаки різного покоління, і сама присутність легенди року.

Концерт розпочали школярі, які дуже по-дорослому виконали відому пісню "Кукушка". А далі організатори приготували глядачам шалений сюрприз – кожен вживу побачив самого легендарного музиканта. Співак Сергій Ларсон, який єдиний в Україні ліцензований володар прав на кавер-версії Цоя, був загримований під рок-легенду. Ларсон влаштував ціле театралізоване шоу, де він був в ролі самого Віктора Цоя. Образ рок-легенди співав разом з шанувальниками, а потім спустився до зали щоб зробити селфі з кожним бажаючим. Глядачі могли зблизька побачити унікальну роботу гримерів. За словами організаторів, ціла команда стилістів і гримерів створювали образ більше двох місяців. І за реакцією залу можна сміливо сказати, що образ вдався.

Після гарячого виступу Ларсона в образі Віктора Цоя, публіку тішили своїми виступами Олександр Павлік, гурт Мандри та Аліса Тарабарова. Співаки виконали не лише пісні Цоя, але й гурту «Чайф», для повної передачі атмосфери 80-х. Від "Мандрів" звучали українські інтерпретації пісень Цоя, від Тарабарової романтичні версії його пісень. А в кінці концерту на сцені з’явився і сам Сергій Ларсон, і вже у своєму образі запалював публіку.

Увесь концерт зал разом з музикантами в один голос співали пісні Віктора Цоя. Так поки будуть співати його пісні, Цой дійсно живий.

Фото: Ростислав Лабенський

Читайте також: 10 концертів осені, які зроблять її неймовірною