Як зізналась Ксенія Мішина, у школі вона не вважала себе красивою. За нею ніколи не бігали хлопці, а ті, у кого вона була закохана, – ігнорували її. З нагоди Дня Валентина актриса показала юнака, якого вперше полюбила, але він так і не відповів їй взаємністю.

До теми "Вона не колишня, кохання не минає": Олександр Еллерт хоче повернути Ксенію Мішину

А думки все про любов. Згадала, як почувалась у школі на 14 лютого. Моє перше кохання Андрій,
– поділилась Ксенія Мішина.

На архівному фото майбутня зірка стоїть зліва. На ній яскраво-червоні штани кльош, смугаста майка на тонких бретелях і шльопанці в тон до штанів. Той самий Андрій теж зліва – у білій футболці, світлих шортах і кросівках.

"У школі ніколи й ніхто не вважав мене красивою. Навіть я сама. Кожен День святого Валентина з тремтячим серцем чекала на валентинку саме від тих хлопців, в яких була закохана. Ні разу я не отримувала валентинок від того, хто займав моє серце", – зізналась Мішина.

Ксенія Мішина у шкільні роки / Фото з інстаграм-сторіс акторки

Зірка також показала, як виглядала на віньєтці в 11 класі. На фото вона широко усміхається, підкресливши свої пухкі щічки. Однак на ньому Ксенія Мішина собі не подобалась. "Ненавиділа цього фотографа", – пожартувала акторка.

Ксенія Мішина у школі / Фото з інстаграм-сторіс акторки

​До теми Я ледь не розплакалась, – Іванна Онуфрійчук про перший День Валентина з коханим чоловіком

Повний текст публікації Ксенії Мішиної:

У школі ніколи й ніхто не вважав мене красивою. Навіть я сама! Але як і всі дівчата, я регулярно закохувалась у хлопців і кожен День святого Валентина з тремтячим серцем чекала на валентинку саме від тих хлопців, в яких була закохана. Але, починаючи з молодшої школи, моїм бажанням не судилося здійснитися. Ні разу я не отримувала валентинок від того, хто займав моє серце. Але знаєте що? Я не впадала у відчай і щороку чекала.

Зараз все, звичайно, складніше, але як і раніше День святого Валентина – одне з найулюбленіших свят у році. Для мене це свято не просто про закоханих, це маніфест кохання! А коли серце наповнене любов'ю, людині взагалі не страшно нічого! Серце в коханні нескінченно і беззастережно щасливе, навіть якщо зовнішні обставини не ідеальні. Серце у коханні завжди наповнює світлом усе довкола! А найкрутіший парадокс у тому, щоб наповнити серце любов'ю, вам треба її не отримати від когось, а віддати!

Тому негайно озирніться навколо і подивіться, поруч, напевно, є ті, кому ви захочете віддати трохи кохання, щоб наповнити своє серце!