Співачка померла у віці 38 років 16 березня. Причиною смерті став сепсис через рану на нозі, ускладнений іншими хворобами. У Началової залишилась неповнолітня донька Віра від другого чоловіка Євгена Алдоніна. Російська співачка у 2018 році виступала в окупованому Донецьку та в анексованому Росією Криму.

Читайте також: Померла російська співачка Юлія Началова: офіційна причина смерті

Сім'я Юлії Началової заборонила вести фото- і відеозйомку її похорону та церемонії прощання. Прихильники співачки припускають, що це може бути зумовлено тим, що близькі не хочуть розголошувати інформацію про ампутування ноги Началової через інфекцію. Але ця інформація не підтверджена, пишуть в "Экспресс-газета".

Дивіться відео похорону Юлії Началової в Москві:

У виданні також повідомляють, що Юлію Началову вирішили поховати в її улюбленій сукні, яку співачка вважала щасливою. Церемонія прощання повинна була проводитись на фоні пісень артистки. Покійна співачка спочиватиме поряд з могилою творця телеканалу "НТВ" Ігорем Малашенко, який покінчив життя самогубством в кінці лютого 2019 року. За словами працівників цвинтаря, це нова ділянка, де ховати почали лише нещодавно.


Могила Ігоря Малашенко, біля якого поховають Юлію Началову / Московский комсомолец

Згідно з інформацією видання "Московский комсомолец", на церемонію прощання з Юлією Началовою від ранку почали приїжджати перші знаменитості російського шоу-бізнесу, а також близькі друзі та родичі. На церемонії також були присутні репортери, які "кидались" до відвідувачів церемонії, щоб взяти у них коментарі. У російських ЗМІ повідомляють, що через це утворювалися великі черги і присутні переживали, що не встигнуть потрапити у ритуальний зал для прощання з Началовою.


Люди перед входом у зал Троєкурівського кладовища / Московский комсомолец

Читайте також: З ким залишиться неповнолітня донька Юлії Началової після її смерті: деталі

Серед зірок востаннє побачити покійну Юлію прибули співаки Анастасія Стоцька, Влад Топалов, Філіп Кіркоров, Катя Лель, Лариса Доліна, Ольга Кормухіна, Олександр Панайотов, Ілона Броневицька, Ірина Салтикова, Кирило Андрєєв, Зара, учасники групи "Прем'єр-міністр", також була актриса Comedy Woman Олена Борщова, актор Михайло Щербаков, художній керівник та генеральний директор Великого Московського державного цирку Аскольд Запашний та Едгард Запашний та інші.


Російські зірки на церемонії прощання з Юлією Началовою / Московский комсомолец

Журналісти також помітили, як в ритуальний зал відносили вінки від Філіпа Кіркорова і Миколи Баскова. Артисти, які не змогли потрапити на похорон до своєї колеги, висловили свої співчуття у соціальних мережах. Зокрема – це Юлія Савічева, Алла Пугачова, Віра Брежнєва, Сергій Лазарєв, Тимур Родрігез тощо.

Церемонію прощання з Юлією Началовою вирішили продовжити ще на одну годину, тобто до 15:00. Обурені шанувальники ще з самого ранку чекали востаннє побачити покійну співачку, але вони досі не потрапили в зал через великі черги. Для колег Юлії Началової також не був організований окремий вхід, через що вони йшли у напрямку до траурного залу повз прихильників по піднесенню. Деякі люди вже вийшли із залу і утворили дві лінії, чекаючи винесення гробу Юлії Началової.

Читайте також: Померла російська співачка Юлія Началова: ймовірні причини смерті

Журналісти "Газета. ру" повідомляють, що в ритуальному залі присутні батьки Юлії Началової – Віктор і Таїсія Началови, а також донька співачки від другого шлюбу – 12-річна Віра. Прес-секретар артистки підтвердив, що неповнолітня донька залишиться жити разом з бабусею і дідусем, а екс-чоловік Євген Алдонін не проти такого рішення. До слова, він також приїхав попрощатись з колишньою дружиною, з якою перебував в офіційному шлюбі з 2006 по 2011 рік.

З ритуального залу Троєкурівського кладовища вже винесли гріб, завершивши прощальну церемонію. Похорони розпочались о 15:00, як і було раніше заплановано. Охорона просила не фотографувати події, однак журналісти і шанувальники камери не ховали. Під час винесення гробу люди аплодували. Хоч і похорони повинні проводитись лише для найближчих, фанати Юлії Началової теж відправились на кладовище.


Похорони Юлії Началової на Троєкурівському кладовищі / Газета. ру

Люди оточили кладовище зі всіх боків, споглядаючи на похорон з різних пам'ятників навколо місця поховання Началової. О 15:00 розпочалось відспівування покійної артистки священиком і залунав оркестр. Могилу, де ховають Началову, охорона огородила зі всіх сторін та заборонила що-небудь знімати на камери. Люди встали в кілька рядів навколо місця поховання. В тридцяти метрах від могили Юлії Началової відбувалось також поховання відомого російського режисера Марлена Хуцієва, який помер 19 березня на 94 році життя. О 15:23 російську співачку Юлію Началову поховали.

Після похорону піар-менеджер співачки Анна Ісаєва висловила надію на те, що співачці буде посмертно присвоєно звання заслуженої артистки. Про це також просили Філіпа Кіркорова фанати покійної співачки, який раніше також прибув на прощальну церемонію. Присвоєння покійній співачці звання заслуженої співачки підтримав і продюсер Андрій Разін, який пообіцяв звернутись до влади з даним проханням.