Цю інформацію підтвердила податковий консультант артиста Валентина Постнікова. Назвати адресу офісу вона відмовився, зіславшись на те, що про це одразу ж дізнаються "численні фанати співака". Постнікова лише підкреслила, що він розташований в житловому будинку в центрі Москви.

"Перевірка була плановою. Нічого страшного не відбувається. Податкові органи прийшли упевнитися в тому, що Діма Білан дійсно знаходиться в цьому офісі, що у нього є всі необхідні документи, включаючи документи оренди", — сказала Валентина.

Проте, за даними джерел РІА "Новости", причиною перевірки могли стати сумніви в точності декларації про доходи артиста. У травні 2010 року податковий консультант Яни Рудковської та Діми Білана повідомила в інтерв’ю газеті "Комсомольська правда", що в 2009 році Білан як індивідуальний підприємець заробив понад 2 мільйони рублів.

"У 2009 році Білан як індивідуальний підприємець дійсно заробив 2 мільйони рублів", — сказала Постнікова.

"Тоді була криза, і було б дивно, якби ця сума виявилася більшою", — додала вона.

Як розповіла Постнікова, у 2010 році співак заробив "набагато більше".

"Один тільки податок за спрощеною системою оподаткування за 2010 рік склав більше 1 мільйона рублів", — повідомила вона.

"Ось у 2009 році загальний дохід був 2 мільйони рублів, а в 2010 — один податок на мільйон. Ось на скільки велика різниця", — сказала Постнікова.