Донька двоюрідного брата королеви Єлизавети ІІ Давіна Віндзор одружилася з уродженцем Нової Зеландії Гері Льюїсом у 2004 році. Однак їхній шлюб протривав лише 14 років. Про розлучення 30-ї спадкоємиці на трон повідомляє іноземне видання Hello.

Читайте також: Перший вихід у світ : Піппа Міддлтон похизувалася стрункою фігурою після пологів

Як зазначено в джерелі, Кенсінгтонський палац підтвердив інформацію, додавши, що документи шлюборозлучного процесу були оформлені ще у 2018 році. За 14 років спільного життя Давіна Віндзор та індієць новозеландського племені Маорі народили двох дітей, які, згідно з даними іноземного видання, проживають з Леді Давіною у Лондоні.


Давіна Віндзор і Гері Льюїс / Hello.com

Що відомо про стосунки Давіни Віндзор і Гері Льюїса? Їхній роман спалахнув у 2000 році і був найбільш обговорюваним на той час. І це не дивно. Адже правнучка короля Георга V закохалася в звичайного робочого з найбіднішого кварталу Нової Зеландії, який працював у них на садах, будівництвах і стриг овець. До цього всього у нього ще й був син від минулих стосунків.

Однак кохання перемогло всі осуди і у 2004 році Давіна та Гері одружилися. Церемонія їхнього весілля була доволі скромною згідно з королівськими мірками. Вони дали обітницю один одному в приватній капличці на території Кенсінгтонського палацу. Через шість років після весілля на світ з’явилася донька Сенна, а ще через два – син Тані Макута.