Спадкоємиці співочої династії Софії Ротару запропонували розкрутку в РФ за умови – артистка співатиме виключно російською мовою, а також приєднається до медійних персон, які бойкотують закон про квоти на українські пісні.

Виконавиці обіцяли ротації і ефіри на російських і українських каналах та радіостанціях, а також підтримку на музичному Олімпі в Москві.

Соня Кей відповіла на таку пропозицію новим треком та іронічним постом у соцмережі.

Я задоволена, що після стількох років зверхнього ставлення до українських артистів, російські продюсери визнають – в нашій країні створюється справжній європейський саунд, який їм так хочеться контролювати… Вважаю, що сьогодні артисти не мають права займати "нейтральну" позицію, або виправдовуватись за концерти на території агресора. А вам, панове продюсери, які вважають, що звучати в Україні можна лише за попередньою домовленістю з "сусідами", хочу сказати: якщо у вас закінчився власний творчий матеріал, будь-ласка, насолоджуйтесь! Але українською :)

Продюсер співачки Володимир Минка прояснив ситуацію і розповів про конфлікт:

Близько місяця тому нам надійшла пропозиція від найвпливовішої російської музичної компанії щодо укладення контракту, згідно якого Соня Кей отримає широку ротацію в РФ і, що нас особливо вразило – в Україні. При цьому артистка повинна підтримати бойкот закону про квотування українських пісень, "перевести" свої хіти, а нові треки випускати виключно російською. Обговоривши цю пропозицію, ми прискорили прем'єру нового синглу Соні "Зоряний саундтрек", презентація якого була запланована на Новий рік. У цій пісні є символічні, на наш погляд, строфи: "Вниз.. i вниз. Вниз по Свiту. Озирнись – все йде по колу, не повернусь знову!...Вниз ... i вниз... Вниз по Свiту... Озирнись – я вже знову вiльна!". Цей трек і став нашою відповіддю Москві.

Мелодійний сингл, записаний в стилі tropical house, вже потрапив у гарячу ротацію на українських радіостанціях. Шанувальники називають Соню Кей обличчям нової української музики, а окремі фани навіть побачили в словах хіта політичний підтекст.

Слухати "Зоряний саундтрек".

Читайте також: Софія Ротару похвалила племінницю за зйомки у відвертому кліпі