Про це повідомляє прес-служба "Океану Ельзи" у Facebook.

"Вчора на концерті в Полтаві у мене пропав голос. Прямо на першій пісні. Спочатку я не міг сказати ні слова та потім, поступово, стало легше. За півгодини голос частково відновився і ми вирішили продовжити. Коли виходили на сцену вдруге, не знали як реагуватимуть люди. Але з першої ж ноти ми відчули таку шалену підтримку, що було ясно – перед нами понад 20 тисяч справжніх друзів, які ніколи не підведуть", – зазначив Вакарчук.

За словами фронтмена "ОЕ", майже три години концерту минули дуже швидко. І хоч музикант не міг все співати, музика нас і шанувальників зробила одним цілим.

Читайте також: "Океан Ельзи" не виступатиме у Сєвєродонецьку: у Вакарчука пояснили причини

Хочу щиро подякувати кожному, хто прийшов на стадіон. Ви співали зі мною. Ви підтримували мене. Ви були в моєму серці. З такими друзями не страшні жодні випробовування. Таким, як ви хочеться співати і писати нові пісні! Цей вечір не забудеться ніколи.
Дякую, дякую і ще раз дякую!
– наголосив лідер "Океану Ельзи".

Нагадаємо, 7 червня під час концерту у Полтаві у лідера гурту ''Океан Ельзи'' Святослава Вакарчука зник голос. Після першої пісні ''Майже весна'' Вакарчук пошепки оголосив, що не може далі співати.