Зірковий роман Шая Лабафа та Маргарет Квеллі

Про те, що в Голлівуді, ймовірно, з'явилась нова пара, повідомило видання The Daily Mail. Папараці помітили відомих акторів Шая Лабафа та Маргарет Квеллі за пристрасними поцілунками біля автомобіля в аеропорту Лос-Анджелеса.

До слова Патологічний брехун: співачка Sia розповіла, що Шая Лабаф затягнув її в стосунки обманом

Поки що актори особисто не підтверджували, чи зародилися в них романтичні стосунки. Відомо, що вони більше зблизилися на зйомках кліпу сестри Маргарет. У цій відеороботі герої мали зобразити пристрасні та емоційні відносини. До того ж, у ролику Шая та Маргарет позують оголеними.

Попередні романи акторів

До зустрічі з Шаєм Лабафом Маргарет Квеллі зустрічалась з коміком Пітом Девідсоном. Після цього ходили чутки про її романтичні стосунки з Карою Делевінь.

Натомість відносини Шая Лабафа закінчились для нього скандалом. Співачка FKA Twigs (справжнє ім'я – Талія Барнетт), колишня дівчина актора, подала позов до суду на нього за сексуальне насильство. Талія стверджує, що Шая застосовував фізичне та емоційне насильство, вимагав зізнатися йому в коханні й заразив її венеричною хворобою навмисно. А згодом співачку підтримала й артистка Sia.