Продюсер зауважив, що готовий отримати компенсацію на відновлення пошкодженого будинку, якщо це будуть репарації Росії після завершення війни.

Варто знати Злочини росіян: хто зможе отримати компенсацію за зруйноване житло та потрощені авто

Я подав на допомогу, але я буду готовий її оформити, якщо вона буде за рахунок репарацій РФ. Якщо вона буде за рахунок української держави, то ми відмовимось з дружиною, тому що в нас є трошечки грошей, щоб зробити стіну, повісити два нових кондиціонери і поставити вікна,
– каже Кондратюк.

Також він додав, що не подавав заявку на отримання фінансової допомоги як тимчасовий переселенець. Зараз він живе у Львові:

"У мене є достатньо коштів, щоб перебувати у цій країні під час війни. Я не прошу від держави нічого, тому що в людей є набагато гірші статки, умови, немає житла чи автомобілів, немає нічого, окрім тривожної валізи, яку вони похапцем зібрали з собою".

Щодо того, коли Кондратюк планує повертатись у Львів, то каже, що вже бував вдома. Вперше вони поїхали, як тільки-но відкрили для проїзду Житомирську трасу.

Ми за цей час повертались у Київ, тому я не можу сказати, що весь час сиджу у Львові. До 8 травня ми туди поїдемо. Там зараз вже живе моя мама, яка виїхала з окупованої Херсонщини 8 квітня,
– зазначив чоловік.

Ігор Кондратюк на "Слава+": відео онлайн