Не менш монстроподібна та модно рожева перспективна молодь безсоромно дихає в спину вже обридлим Мамам монстрів та рожевим Кеті Перрі, привертаючи до себе щоразу більше уваги. Тож чиї голови у році що минув висунулися на поверхню каламутної води шоубізу? Про це далі.

Нікі Мінаж - зірка, що сходить від "Billboard Women in Music"

Рожевощока Нікі Мінаж у 2011 добряче потрясла не менш рожевими кучерями. 29-річне відкриття Ліл Вейна підірвало танцполи дебютником "Пінк Фрайдей". Мало того, що на "Амерікан мюзік евордс" реперша обскакала Кені Веста та самого Ліла Вейна. Вона ще й стала першою виконавицею, 7 пісень якої одночасно перебували у сотні найгарячіших хітів Біллборд, а платинова платівка очолила альбомний чарт авторитетного видання, принісши Нікі звання Зірки що сходить на церемонії "Billboard Women in Music". Що тут скажеш, рожевий сьогодні як ніколи актуальний.

Номінант на 5 премій Греммі – Skrillex

З номінаціями одразу у 5 премій Греммі на хвилі слави Сонні Джон Мур, більш відомий як Скріллекс. На дабстепового виконавця навіть Бібісі покладає неабиякі надії, назвавши його одним з найбільш багатообіцяючих музикантів 2012-го.

Очолила рейтинг багатообіцяючих співачка Джессі Джей

Очолила цей рейтинг співачка Джессі Джей. Її дебютний і вже двічі платиновий альбом під назвою Who You Are визнано найуспішнішою платівкою року. До середини минулого року продажі альбому перевищили 700 000 копій. Як розповіла сама Джессі Джей у своєму Twitter, щоб повністю завершити альбом, їй знадобилося довгих 6 років.

Tyler, The Creator - відкриття року на MTV Video Music Awards

Ще одне відкриття року від MTV Video Music Awards - Tyler, The Creator. 20-річний лідер альтернативної хіп-хоп групи, продюсер та відеорежисер підкорив музичних критиків. Вже у 7 рік Тайлер почав розфарбовувати обкладинки своїх уявних альбомів, а в 14 - самостійно навчився грати на фортепіано. Попри критику щодо вживання у текстах неприйнятної у США лексики на адресу сексуальних меншин, Тайлер впевнено йде уперед.

Есперанза Спелдінг - найкраща нова виконавиця від Греммі

Аж ніяк не Джастін Бібер, Дрейк чи Флорен. Одним з найбільших сюрпризів минулорічного Греммі стало присудження звання найкращого нового виконавця. Його отримала Джазова виконавиця Есперанза Спелдінг.