Про українську співачку NK ви можете прочитати тепер на сайті знаменитого видання HOLA! USA. У ньому журналісти розповіли про один з хітів альбому – Película, натхненний популярним мексиканським святом El Día de Muertos. Новиною про це поділилась співачка в інстаграмі.

Цікаво Настя Каменських розповіла, чого найбільше боялась на зйомках кліпу A Huevo

Про музичний хіт співачки NK на сайті видання відгукуються так:

Настрій і характер альбому повністю відповідають значенню слова ECLÉCTIKA, яке перекладається як "змішування", поєднання різних стилів та ідей. Альбом також демонструє багатогранність артистки, яка впевнено поєднує у своїй музиці різні музичні культури, в першу чергу українську і латиноамериканську. Цей симбіоз допомагає створювати унікальні пісні.

NK – Película: дивитись відео онлайн

У виданні також згадали і про інші 6 синглів на іспанській мові, про доповнення пісень українським колоритом, про зміну її сценічного ім'я з Насті Каменських та NK, а також про тріумф синглу Elefante, який подивились на ютубі більше 100 мільйонів разів і він був у чартах SHAZAM більше 10 місяців.

Зокрема, NK постала на двох фотокартках у спокусливому образі: у чорному шкіряному топі та принтованій чорній спідниці з бежевими вставками. Гламурний пояс з камінням, прикраси та сяючий персиковий макіяж завершували образ. Фотосесія відбулась на узбережжі океану.


Настя Каменських (NK) для HOLA! USA / Фото HOLA! USA


Настя Каменських (NK) для HOLA! USA / Фото HOLA! USA