Однак зараз кухар вважає, що він ефективніший на своєму місці. Про це розповів в ефірі всеукраїнського телемарафону.

Важливо Сталася історія, – Клопотенко бурхливо відреагував на борщ в ЮНЕСКО

Чи піде Євген Клопотенко воювати

Якщо Євгена мобілізують, то він не ухилятиметься і стане на захист держави зі зброєю в руках. Але наразі він про це не думає, а намагається якомога ефективніше виконувати свою роботу, щоб допомагати Україну та її народові на тому фронті, де він зараз є.

Життя непередбачуване. Ніколи не знаємо, як буде. Я думаю, якщо мобілізують, прийду, на мене подивляться і скажуть: "Іди готувати". Якщо потрібно буде, то, звичайно, що я піду. Які будуть варіанти? Жодних. Але, мені здається, що можу зробити набагато більше на інших фронтах. І своє діяльністю показую, що роблю це. Навіщо про це думати? Якщо це станеться, то так і буде. Я думаю про те, щоб бути ефектним, робити щось,
– прокоментував Клопотенко.

Під час повномасштабної війни Євген Клопотенко відкрив два нові ресторани "Інші" – у Львові та Івано-Франківську. У закладах діють два види меню, серед яких є благодійне. Тобто, люди, які не мають можливості або бажання заплатити за їжу, можуть поласувати стравами в ресторані Клопотенка безплатно.

Більше тут Якою має бути кухня після перемоги, бістро Інші та благодійність: інтерв'ю з Євгеном Клопотенком

Нещодавно кухар заявив, що займеться фермерством. Клопотенко прагне, щоб в українців були українські продукти. Це надзвичайно важливо під час війни. Ідея про власну ферму в Євгена була вже давно і тепер він наважився реалізувати її. Кухар прагне відмовитися від закордонних продуктів, адже більшість з них можна вирощувати в Україні, щоб не залежати від когось.