Концерт відбувався на відкритому майданчику. Під час виступу співачки піднявся дуже сильний вітер, який зніс сценічні конструкції та зірвав дах сцени. Через декілька секунд у всьому місті зникло світло. Злата Огневич змушена була закінчити свій концерт.

Читайте також: Смертельна пожежа у таборі "Вікторія": концерт "Бумбоксу" скасували

Про цей інцидент Огневич повідомила на своїй сторінці в Facebook. Співачка опублікувала кілька відео, які були зняті під час бурі.

"Той випадок, коли людина безсила проти природи. Так чудово починався вечір і так несподівано він завершився! Кохана моя команда, спасибі, що не піддалися паніці і тримали оборону проти урагану до останнього! (Та й не тільки оборону, а частково декорації і елементи сцени). І прекрасні артисти балету, хлопці, ви величезні молодці і професіонали своєї справи, пишаюся вами! Великий респект нашому звукорежисеру Володимиру, який сьогодні відключав і збирав рек під сценою в той час, коли вона вже розвалювалася, дах знесло і конструкції тріщали по швах! Я дуже сподіваюся, що люди, які прийшли на свято, не постраждали ", – йдеться в повідомленні.

Злата Огневич пообіцяла, що ще неодноразово повернеться в Хмельницький і Хмельницьку область з концертами, щоб наступного разу ураган не завадив їй закінчити її виступ.