Дмитро Шуров та гурт Pianoбой анонсували великий український тур на підтримку нового альбому "Хісторі". Одразу після великого святкового концерту з оркестром у Києві музиканти виступлять ще в 11-ти містах України. Квитки на концерти Pianoбой у Києві та Львові вже у продажу на Concert.ua.

Український весняний тур Pianoбой

"Ніхто не знає, що буде далі, і чи переживемо цей нервовий зрив. Тому зустрічаємось у ваших містах, відриваємось на повну, творимо разом нашу ХІСТОРІ!" – звернулись до прихильників музиканти.

Крім того, на київських слухачів очікує спеціальне шоу, адже концерт відбудеться 8 березня – і поєднає у собі не тільки святкування Міжнародного жіночого дня, але й власне презентацію нового альбому "Хісторі" та 10-річний творчий ювілей Pianoбой. "Це буде вечір святкування життя як воно є – з його найемоційнішими моментами. Всі – юні та з досвідом, пари та сингл, закохані та після важкого розриву – ми всі будемо відчувати, що ми в одному космічному кораблі, що несе нас до вершин", – обіцяє група.

Дивитись відео Pianoбой – Все Що Тебе Не Вбиває:

Разом з новими композиціями на концерті пролунають улюблені "Кохання", "Родимки", "Шампанські очі", "Родина", "Все, що тебе не вбиває" та інші відомі пісні.