Королівське подружжя, яке незабаром вперше стане батьками, готові відмовитися від своїх титулів і почестей заради майбутнього первістка. Про це повідомляє видання Town and Country. У джерелі зазначається, що народжена дитина не буде принцом чи принцесою і до неї не звертатимуться "Його Величність".

Читайте також: Особистий пілот Меган Маркл звільнився через її королівські примхи, – ЗМІ

Перед народженням первістка принца Вільяма і Кейт Міддлтон Єлизавета ІІ видала указ, в якому вказувалося, що їхній майбутній син отримає титул принца. А в грудні 2012 року Її Величності довелося випустити новий указ, в якому вона зазначила, що такі звання отримають всі діти герцогів Кембриджських, оскільки герцог Кембриджський є першим спадкоємцем престолу після свого батька Чарльза.

Саме таку грамоту Єлизаветі ІІ потрібно було видати за кілька місяців до народження первістка принца Гаррі, аби він отримав титул принца чи принцеса. Проте королева цього не зробила. До того ж репортери монаршої сім'ї також додали, що самі герцоги Сассекські мають намір відмовитися від своїх титулів, оскільки вони не є прямими спадкоємцями на престол і їхні звання не мають сенсу. Тим паче, таке рішення дозволить їм виховувати свою дитину так, як вони хотітимуть, у нормальній атмосфері, без королівських обмежень.