4 жовтня в Україні відбулась гучна прем'єра української комедії "Скажене весілля". Кінострічка виявилась по-справжньому зірковою, адже другорядні ролі в ній виконали знаменитості. Зокрема, Потап, Монатік, Юрій Горбунов, Олексій Супрун (Петро Бампер), гумористи дуету "Загорецька Людмила Степанівна" Віктор Розовий та Святослав Антипов. Однак найскладніше з усіх артистів було вмовити Олега Винника, розповів продюсер фільму Юрій Горбунов у "Світському житті".

Читайте також: Почуття та секс: у мережі з'явився запальний трейлер комедії "DZIDZIO Перший раз"

За його словами, співак переймався, як його роль сприймуть прихильниці. Через це Олег Винник вагався та не одразу дав згоду на зйомки.

Найважче, напевно, було з Винником. Тому що він все переживав, як це сприймуть його "вовчиці", його прихильниці. Я впевнений, що всі "вовчиці" вже придбали квитки в кінотеатрі та Олег зрозумів, що це круто,
– розповів Юрій Горбунов.

Сам телеведучий теж з'явився у "Скаженому весіллі". Юрій Горбунов зіграв роль запального тамади, примірявши довге волосся та вуса. Комедійна роль наче була створена для актора.

"Я пройшов кастинг, сподобався собі, подумав нормальна взагалі історія. Я, чесно кажучи, не дуже хотів зніматися у своєму кіно. Але наполягли, сказали: ця роль якраз твоя, вона для тебе, тому не викаблучуйся і грай", – з гумором згадав Юрій Горбунов.

Дивіться трейлер комедії "Скажене весілля" (відео):