Про це повідомляє іноземне видання TMZ.

Читайте також: Колишня співробітниця Мераї Кері шантажує її "інтимними відео": несподівані деталі

Після позову Мераї Кері на Ліанну Азарян, в якому зазначалося, що дівчина шантажує співачку потайки знятими відео інтимного характеру, екс-помічниця вирішила подати зустрічну заяву на колишню директорку.

У ній зазначалося, що жінка терпіла насильство, домагання і навіть знущання, однак не від своєї директори, а від Стелли Булочніков. Ця дівчина працювала асистенткою Мераї Кері до Ліанни. Менеджерка, яка шантажує співачку приватними роликами, стверджує, що в присутності колишнього боса Стелла Булочніков чинила над нею різноманітні акти насильства. Жінка завдала Ліанні ударів по сідницях, грудях, а також мочилася на неї. Дівчина зазначила, що в моменти жорстокого поводження Мерая Кері не намагалася цьому ніяк зашкодити. Також Азарян додала, що під час знущань Стелла назвала її "чортова вірменська повія".

Також до співачки є претензії, що не стосуються насильства. Ліанна зазначила у позові, що під час роботи з Мераєю Кері вона перебувала у стані постійного стресу, а при звільненні не отримала всю суму грошей.