Одна з найуспішніших зірок Туреччини виступила із земляком - композитором та гітаристом Демір Демірканом. Сучасна історія українського шоу-бізнесу тісно пов'язана з Туреччино. Саме у цій країні у 2004 році наша Руслана перемогла на пісенному конкурсі "Євробачення". Для співачки Туреччина дуже особлива, каже що товаришує не лише із колегами по цеху, але й представниками ЗМІ та просто фанами.

"Навіть якщо я просто в аеропорту, навіть якщо я просто транзитом лечу в іншу країну - обов'язково дізнаються, приїдуть новини. Нещодавно в мене був концерт на Кіпрі, мені передають фантастичний подарунок прямо на сцену і до нього записка - "Руслана, Туреччина 7-ий рік відмічає твою перемогу". Ну, це унікальні речі, які напевно залишаться на усе життя", - каже співачка, переможниця "Євробачення-2004" Руслана.

Серед гостей була ще одна українська супер-стар Ані Лорак. Звісно, привів її на шоу - чоловік, яке має безпосереднє відношення до Туреччини. До слова, співачка ось-ось народить йому первістка.

Нагадаємо, Сертап Еренер перемогла на конкурсі "Євробачення" у 2003 році з піснею "Everyway That I Can". З тих пір зірка вже встигла випустити три студійних альбоми, які включають хіти англійською, іспанською та турецькою мовами. А також записала дуетні композиції з Русланою, Хосе Карерасом і Рікі Мартіном. Однак з концертною програмою в Україну турецька красуня приїхала вперше.