Під час шоу "Х-Фактор" 8 сезон 18 випуск судді проекту – Настя Каменських, Олег Винник, Дмитро Шуров (PIANOБОЙ) і Андрій Данилко – обрали переможця проекту. Ним став легендарний український гурт "Юркеш".

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 18 випуск: ... став переможцем проекту

Х-фактор 8 сезон 18 випуск дивитись онлайн: гурт "Юркеш" став переможцем проекту

Соліст гурту Юрій Нечистяк, більше відомий як Юрко Юрченко, розпочав музичну кар'єру ще у 1979 році в складі гурту "Мріяни". Хлопець з Хмельниччини справді підкорював юних шанувальниць своїм голосом. Свою першу композицію Юрій написав в 1987-89 роках під назвою "Імпульс". Згодом заснував власний рок-гурт "Нечиста сила", звучання пісень яких дуже схожі до репертуару майбутнього гурту "Юркеш".

У 1997 році на фестивалі "Таврійські Ігри" Юрченко здобув премію "Золота Жар-птиця" в номінації "Відкриття року". В кінці того ж літа вийшов його перший і єдиний касетний альбом "Я йду".

Читайте також: Юрко Юрченко заспівав легендарну "Я йду", яку не співав 17 років: відеопорівняння

У 2002-2004 роках у Юрка настала творча пауза, після якої він і створив сьогодні усім відомий гурт "Юркеш", який позиціонує себе як "інтелегентно-інтелектуальний панк-рок" та "український фолк-панк-рок гурт". Перший показовий виступ "Юркеша" відбувся в межах Всеукраїнського відбіркового конкурсу для участі в Євробаченні-2005 на каналі УТ 1. У 2006 році Юрченко спільно з учасниками гурту – Юрієм Захарчуком, Юрієм Марченко і Юрієм Грищенко – випустили свій перший альбом "Ой".

2007 року гурт видав другий альбом "Менуети Тюльпани в целаФані", наразі готується до виходу третій альбом під робочою назвою "КАрАлі КАрпАрАтівАв". У 2017 році Юрко Юрченко вирішив повернутися на велику сцену, зокрема й проект "Х-фактор", після сольної творчої паузи та показати всій Україні, що він вартий великого шоу-бізнесу.