Стосунки Анни Різатдінової та Сергія Мельника

Учасник 4 сезону проєкту "Танці з зірками" Сергій Мельник на паркеті шоу в одному з ефірів станцював з українською спортсменкою Анною Різатдіновою. Тоді зірки повідомили про свій роман. Нещодавно олімпійська чемпіонка розсекретила на своїй інстаграм-сторінці, чи досі зустрічається з Сергієм.

До теми Володимир Остапчук з дружиною привітали з різдвяними святами: романтичне відео

Так, в сторіс Анна Різатдінова вирішила поспілкуватися з шанувальниками. Один з прихильників поцікавився, чи зірка досі перебуває в стосунках з Сергієм Мельником. На що спортсменка відповіла лаконічно: "В дружніх". Нічого більше вона не повідомляла.

Тож, ймовірно, пара Сергія Мельника та Анни Різатдінової розійшлась ще минулого року. Адже Новий 2021 рік чемпіонка зустрічала без чоловіка.


Анна Різатдінова про стосунки з Сергієм Мельником / Instagram-Stories / @anna_rizatdinova

Що відомо про роман Анни Різатдінової та Сергія Мельника

Пара закрутила роман після романтичного вальсу, який станцювала в 10 випуску "Танців з зірками". Раніше вони не зустрічалися та навіть не були знайомі. Втім, після чуттєвого танцю в них запалилися почуття.

Анна та Сергій вирішили поділитися новиною в прямому ефірі одного з наступних випусків. Сергій Мельник назвав нову обраницю жінкою, яку давно шукав. Анна Різатдінова додала, що поряд з коханим може почувати себе тендітною дівчинкою.