Українська виконавиця Ірина Федишин виступила на підтримку Маріуполя, захисники якого до останнього втримують місто від російських загарбників.

До слова Вакарчук записав відео з передової: "Весняну гармонію перебили потужними ударами"

Ірина Федишин просить врятувати Маріуполь

Співачка розповіла, що до пізньої ночі листується зі знайомою, яка у полку "Азов". Вона зізналась, що щоразу боляче читати повідомлення від подруги.

Серце розривається. Особливо вразили наступні слова: "Як сказав наш медик: багато хто з бійців відчуває себе зрадженим за відданість. Не має так бути. Країна не має кидати своїх героїв". Пекло на землі!
– поділилась Ірина Федишин.

"Воєнний госпіталь в оточенні: це коли людина, яка має хоч одну руку, аби подати води тому, хто не може встати, обов'язково робить це. Поранені перебувають у страшних умовах: медикаментів не вистачає. Не має знеболювальних та антибіотиків. Люди вмирають без ліків. Критично не хватає води, їжі. Медиків, медсестер не вистачає, серед них теж вже є 300 і 200, працюють цілодобово", – додала зірка.

Ірина Федишин закликає світ, діаспору й політиків звільнити людей з Маріуполя та врятувати українських захисників.

Ми українці звертаємося до усього світу! Ми просимо гарантувати безпечний вихід всіх людей та захисників з Маріуполя! Просимо допомогти організувати коридори або навіть кораблі, які вивезуть людей у Болгарію чи Туреччину, а потім в Україну! Звертаюся до нашої діаспори: виходьте на площі й просіть в урядів своїх країн допомогти вивести людей з Маріуполя!
– закликала артистка.


Ірина Федишин / Фото з інстаграму Ірини Федишин

Останнє про Маріуполь

  • Заступник командира полку "Азов" розповів, що за останню ніч російські війська здійснили 50 авіаударів на "Азовсталь".
  • За словами Святослава Паламара, росіяни витратили на війну в Маріуполі 1 111 200 180 доларів.
  • Паламар закликав до деблокади Маріуполя, адже у підземних укриттях заводу "Азовсталь" разом із захисниками міста перебувають понад 1000 мирних жителів.