“Майнові права я не передавав, я автором залишаюся так чи інакше. Якщо вони використовують, то вони в принципі мають за це платити авторську винагороду. І я розумію, що як би у нас були б нормальні закони, то за 4 місяці на “мерседес” мені би точно вистачило”, - каже народний артист України Павло Зібров.

"Єднаймося" є гімном Загальновійськогово комітету з 2000 року, й має кілька авторів - каже організатор антитимошенківського пікету на Хрещатику.

“Саме гімн у виконанні Павла Зіброва, у тому вигляді, в якому він сьогодні лунає, він є інтелектуальною власністю “Загальновоїнськової спілки”, саме за домовленістю з нашим поважним Павлом”, - каже голова "Загальновійськової спілки" Олег Калашніков.

На думку Калашнікова, Зібров має ще їм подякувати за такий піар, адже пісня стала мега-популярною. Щоправда сам артист від "шаленої слави" задихається. Щодня приходять листи та дзвінки, з проханням Зіброва - зупинитись!

“Паша перестань співати на Хрещатику цю пісню. Паша - зміни репертуар, Паша - можна тихіше співати. Або взагалі, Паша іди звідси зі своєю піснею. В мене живе Гарік Кричевський навпроти, він коли мене бачить його тіпає. Він каже перестань співати, я не можу не їсти, не спати”, - каже народний артист України Павло Зібров.

У Загальновійськовій спілці заявили, тільки-но народний артист офіційно до них звернеться, для виконання "Єднаймося"- знайдуть когось іншого . Нагадаємо, Павло Зібров під час виборчої компанії, підтримував Юлію Тимошенко.