Автор музики пісні "Я для тебе" – відомий український композитор Геннадій Крупнік. Автором слів став Павло Табаков. А спродюсував сингл знаний саундпродюсер Андрій Бакун (він же виступив продюсером попереднього треку Табакова "Любов Жива. Radio Remix", який від початку весни-2017 у гарячій ротації на десятках українських радіостанцій).

Читайте також: Молодші брати Iron Maiden "запалили" Київ

Пісня "Я для тебе" розкриває почуття, пристрасть закоханого чоловіка.

"Інколи просто не розумієш, чому тебе притягує, немов магнітом, до іншої людини, – каже Павло Табаков. – Саме про це йдеться у моїй новій пісні – про магнетизм між двома людьми, які у танці притягуються один до одного. Між ними виникає такий сильний потяг, якому просто неможливо опиратися. Це все на енергетичному і навіть якомусь біохімічному рівні. Хоча загадку магнетизму кохання ще ніхто до кінця не розгадав і навряд чи коли-небудь розгадає".

А поки новий сингл "Я для тебе" ставатиме саундтреком літа-2017, Павло Табаков та його команда готуються до осіннього концертного туру "Любов Жива", який стартує 11 жовтня із концертів у Львівській опері. Далі в гастрольному графіку співака – Київ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінниця та інші міста України.

Дивіться офіційне відео на пісню "Я для тебе":

Послухати нову пісню Павла Табакова "Я для тебе" можна тут.