Музична подія відбулась у Лас-Вегасі вчора, 7 квітня, де зібрала найвидатніших зірок кантрі-музики. Адже саме їх нагороджуваоли престижними нагородами за внесок в індустрію у жанрі "кантрі". Як відомо, австралієць Кіт Урбан є чи ненайяскравішим представником оригінального жанру, відтак удостоївся головної перемоги премії – "Головний виконавець року".

Читайте також: У Лас-Вегасі відбулась музична премія ACM Awards 2019: список переможців

На церемонії ACM Awards разом з ним була присутня його любляча дружина – австралійська актриса Ніколь Кідман, яка не лише позувала з ним на червоній доріжці, а й ділилась взаємними поцілунками та обіймами у залі премії. Любов та щастя, яке випромінювала пара, встигли зафіксувати всі фотографи премії. На Instagram-сторінці ACM Awards представники події навіть залишили окремий допис, у якому написали "Ці двоє", доповнивши публікацію "емоджі" у формі сердець. Фото отримало найбільше вподобань з-поміж усіх інших світлин, що були опубліковані впродовж церемонії.


Кіт Урбан і Ніколь Кідман на ACM Awards / Instagram / @acmawards

Сторінки Ніколь та Кіта в Instagram також рясніли романтичними фото, на яких вони зафіксували свої поцілунки та усмішки. А як вам емоції голлівудської пари на церемонії ACM Awards?


Кіт Урбан і Ніколь Кідман на ACM Awards / Instagram / @keithurban


Кіт Урбан і Ніколь Кідман на ACM Awards / Instagram / @nicolekidman


Кіт Урбан і Ніколь Кідман на ACM Awards / Instagram / @nicolekidman

Що відомо про стосунки Ніколь Кідман та Кіта Урбана?Голлівудська актриса та кантрі-музикант одружились у 2006 році. У спільному шлюбі в них народилось 2 доньки – Фейт Маргарет (7 років) та Сандей Роуз (9 років), яку народила сурогатна матір, але є біологічною дитиною подружжя. У квітні 2018 року з'являлись чутки про загрозу розлучення Ніколь та Кіта, але пара звернулась за допомогою до сімейного психолога і в них згодом все налагодилось.

Коли Ніколь вперше зустріла Кіта, той мав проблеми з наркотичною залежністю, але разом їм вдалось побороти проблеми і після одруження в шлюбному контракті актриса зазначила, що буде виплачувати чоловіку щорічну доплату за те, що він не вживає наркотичні речовини.