Як відомо, на День закоханих Орландо Блум та Кеті Перрі заручились. Пара підтвердила всі чутки ЗМІ, опублікувавши миле фото на фоні червоних кульок у формі серця. На пальці співачки виднілась каблучка з дорогоцінним камінням.

Читайте також: Тримайтеся далі від мого чоловіка: Кеті Перрі купила побачення з Блумом за 50 тисяч доларів


Обручка Кеті Перрі / Facebook / @maryarises

Коштовність одразу ж привернула увагу допитливих користувачів мережі. І поки прихильники знаменитої пари засипали їх компліментами, прикрасу Кеті Перрі порівняли з каблучкою, яку Орландо Блум подарував своїй першій дружині – моделі Міранді Керр. Згідно з фото, опублікованого в мережі, дві коштовності мають подібну форму. Тому або це частина традиції Орландо Блума, або він мимоволі повторився. В будь-якому разі це неабияк розсмішило мережу.


Каблучка Кеті Перрі та Міранди Керр / Instagram / @fieryswallow

Шквал критики та насмішок прокоментував президент WP Diamonds Ендрю Браун. За його словами, хоч дві каблучки мають схожу форму, однак прикраса Кеті Перрі – дуже унікальна, повідомляє E! News. Ювелірний виріб оцінюється в 5 мільйонів доларів, в той час як каблучка Міранди Керр обійшлась Орланду Блуму в близько 70 тисяч.

Що відомо про стосунки Орландо Блума та Кеті Перрі?Зірки почали зустрічатись ще у 2016 році. Тоді чимало інсайдерів припускали, що романтичні стосунки норовливої Перрі і трудоголіка Блума не протривають довго. Так і сталось: у лютому 2017 року пара оголосила про розрив. Та почуття знаменитостей все ж були сильнішими, тому у серпні вони відновили роман і відвідали концерт Еда Ширана. ЗМІ неодноразово поширювали чутки про те, що закохані планували одружитися. Тепер всі чутки офіційно підтвердились.