Фактично відразу після гучної перемоги "SunSay", в мережі з'явилася новина про те, що через порушення правил, музикант може бути не допущений до участі в конкурсі "Євробачення-2016" в Швеції.

Український продюсер Ігор Кондратюк на своїй сторінці в Facebook звернув увагу публіки на те, що пісня "Love Manifest", яку представив у ефірі Нацвідбору "SunSay", не відповідає правилам "Євробачення".

Адже згідно з правилами, пісню не повинні популяризувати до моменту звучання на конкурсі. Цього року допускаються пісні, виконані не раніше вересня 2015 року. Однак відеозапис виступу групи "SunSay" показує, що виконував колектив пісню ще в листопаді 2014 року.

Однак цю інформацію вже встигли прокоментувати організатори Національного відбору – телеканали СТБ та UA: Перший.

"У нас немає сумнівів у тому, що пісня "SunSay" відповідає правилам конкурсу "Євробачення". Офіційний реліз "Love Manifest" відбувся 30 вересня 2015 року. Разові виконання початкового варіанта пісні, зняті глядачами на мобільний телефон, не є комерційною публікацією або повноцінної публічною презентацією композиції. Отже, не є порушенням правил. Ми бачили ці поодинокі публікації на момент подачі пісні для участі в відборі – у них було менше 100 переглядів, що не створював артисту конкурентних переваг перед іншими учасниками відбору. Кількість переглядів різко збільшилася в ніч після виступу "SunSay" у другому півфіналі Національного відбору 13 лютого", – заявили в прес-службі телеканалів.

Також дану ситуацію прокоментував музичний продюсер Національного відбору Костянтин Меладзе.

Пісня, з якою "SunSay" бере участь у Національному відборі, за звучанням істотно відрізняється від початкового варіанту, на який посилаються глядачі. Раніше в композиції куплети були російською мовою, зараз в ній оригінальний англійський текст і зовсім нове аранжування. Це якісно інша пісня,
– заявив Костянтин Меладзе.

Нагадаємо, 13-го лютого українці разом з суддями Національного відбору "Євробачення 2016" обрали другу трійцю фіналістів. Абсолютним фаворитом стала фьюжн-фанк-реггі група "SunSay". Друге та третє місце відповідно посіли гурти Pur:Pur та НеАнгели.