Українська представниця Міка Ньютон з піснею “Angel”, як і у фіналі конкурсу, посіла 4 місце, проте професійне журі віддало їй 7 місце. Цьогорічні переможці "Євробачення" - дует з Азербайджану - були першими у глядачів, а от у журі - на 2 місці. Професійні експерти віддали перевагу італійцю Рафаелю Гуалацці, який, за підсумками їхнього голосування, - посів 1 сходинку.

Тим часом російський виконавець Олексій Воробйов, який у фіналі опинився на 16 позиції, в опублікованих результатах - отримав 7 місце від глядачів. До слова, росіянин здобув свою "популярність" завдяки лайці в прямому ефірі. Опісля, співак пояснив свій вчинок та вибачився перед глядачами.

“Ось саме за цей момент я б хотів перепросити усіх, хто це бачив. Я вибачаюсь, я чесно не знав, що камера пише звук. Я просто видавав потік емоцій, які йшли самі по собі”, - сказав представник Росії на "Євробаченні 2011" Олексій Воробйов.

Співак каже, що участь у півфіналі була складною, адже команда намагалась вразити не лише піснею, але й шоу. До того ж, вже у Дюссельдорфі під питанням опинилася участь одного з учасників на сцені, відтак після виходу у фінал - емоції не стримав.

“Вже перед самим півфіналом, в нас в однієї з бек-вокалісток - вона потягнула спину, в неї вилетів диск, а в мене бек-вокалісти рухають декорації. Але вона мужньо наїлась знеболювальних ліків, і вийшла виступати на півфінал”, - розповів Воробйов.

Згідно з умовами конкурсу, країна, що перемогла - проводить у себе наступний фестиваль. Тож "Євробачення 2012" пройде в Баку, в столиці Азербайджану. Вже стали відомі дати - 22 і 24 травня пройдуть півфінали конкурсу, а фінал - 26 травня. Вперше після перемоги, артисти вирішили приїхати до Києва та поспілкуватись із шанувальниками, адже саме в Україні проходила основна підготовка колективу до пісенного конкурсу.