Іспанський оперний співак Пласідо Домінго, який нещодавно визнав свою провину у сексуальних домаганнях до 20 жінок, сьогодні, 22 березня, зізнався, що у нього діагностували коронавірус. Про це знаменитість повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Читайте також: На коронавірус захворів клавішник Bon Jovi Девід Браян

Смертельний вірус поширюється у світі з космічною швидкістю. Кожного дня стає відомо про десятки тисяч хворих, серед яких опиняються і зірки світового шоу-бізнесу. Вони розповідають прихильникам про інфікування, симптоми, які проявляються в них, та лікування. Закликають також берегти себе та рідних.

Пласідо Домінго зазначив, що вважає своїм моральним обов'язком оголосити про позитивний результат тесту на Covid-19. Він разом із сім'єю перебуватиме на карантині до тих пір, поки це буде необхідно з медичної точки зору.

Зараз ми всі почуваємося добре. У мене були наявні симптоми лихоманки і кашлю, тому вирішив зробити тест, результати якого виявилися поззитивними,
– пише Пласідо в публікації.

Зазначимо, від початку спалаху пандемії коронавірусу інфікувались 307 280 людей у всьому світі. Загалом померли 13 049, ще 92 376 людей одужали. Людей закликають залишатися вдома, а при перших симптомах захворювання звертатися до сімейного лікаря.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу