Про це вона розповіла в рамках проекту "Зе Интервьюер".

За словами співачки, ця ситуація, як не дивно, дещо зіграла їй на руку.

Читайте також: ONUKA продовжує бити рекорди з популярності після виступу на Євробаченні-2017

"Це настільки обурило людей, що вони почали постити у соцмережах цей виступ. І наступного дня, до речі, у повторі його вже включили до трансляції на каналі. У зв’язку з тим, що був такий скандал і хайп через те, що вирізали виступ ONUKA, його потім передивилися набагато більше людей, аніж би це було, коли б не вирізали", – припускає музикантка.

Крім того Ната підкреслює, це було настільки закономірно, оскільки така наша реальність.

"Я не здивувалася абсолютно, що з 40 країн лише 3 пішли на рекламу, і Україна в тому числі. Мені здається, що ми живемо в абсурді досить часто, тому абсурд вже не дивує. Щодо мене особисто, то саме так. Але я абсолютно не образилась, мене це повеселило", – зауважила ONUKA.

Читайте також: Як на Євробаченні виступила ONUKA, чий виступ не показали по телевізору: відео

Також вона додала, що дізналася про імовірність такої ситуації з рекламою за 10 хвилин до виступу.

І добре, що встигла попередити бабусю, яка чекала біля телевізора. І мама їй включила планшет. Вона реально до цього потрапила до лікарні. І переживала, щоб тільки її виписали до виступу онуки на Євробаченні, аби вдома його переглянути. Вона сиділа весь вечір і прискіпливо дивилася. Я швидко зателефонувала мамі та сказала увімкнути онлайн, оскільки був такий шанс, що мене не покажуть. Але там було до кінця невідомо, бо одні казали, що немає такої інформації. І слава Богу, що вони подивилися. Я не бачила як це було, але щось схоже на таке: "Виступає ONUKA!", і тут починається реклама. Думаю, що в той момент у бабусі були всі шанси отримати другий інфаркт поспіль,
– резюмувала Жижченко.