Зйомки кліпу відбувалися всього в 25 кілометрах від Києва – в Підгірцях. Саме там розташоване головне звалище побутових відходів столиці, яке за десятиліття існування виросло до розмірів 27-поверхового будинку. І навіть незважаючи на те, що скоро його закриють, проблема ставлення українців до побутового сміття болюча. Адже не сортуючи його, воно їде на звалище, а таких в Україні вже понад 40 тисяч.

Читайте також: Група Imagine Dragons випустила новий кліп на пісню Zero: відео

ONUKA – Strum: дивитися відео онлайн
Зйомки кліпу ONUKA "Strum"

При створенні цього кліпу багато людей зібралися воєдино, щоб вся ідея була доведена від ідейного змісту до реалізації. І разом нам вдалося створити легенду про майбутнє, яке вже прийшло, але ми його ще не помічаємо. Як на мене, Strum необхідно подивитися для того, щоб згадати, де і як ми живемо. Що кожен з нас робить для того, щоб наша планета продовжувала жити?
– зауважує режисер відео Алан Бадоєв.

У зйомках, крім самої Нати Жижченко, взяли участь 74 актори. Зіграли вони ролі самих себе – жителів Києва, які тонуть в смітті. У другій частині відео легко можна впізнати центр столиці — Олімпійський і прилеглі вулиці.

ONUKA – Strum: дивитися відео онлайн
Зйомки кліпу ONUKA "Strum"

Коли знаходишся на звалищі, чітко усвідомлюєш, що до створення жахливих декорацій для кліпу ми самі доклали зусиль. І що таких "знімальних майданчиків" в нашій країні тисячі. Ми можемо звинувачувати державу або своїх сусідів, а можемо почати діяти самостійно. Нашим відео і ініціативою ми не хочемо нікому докорити. Хотілося б лише, щоб ми з кожним днем ставали кращими і залишили після себе щось більше, ніж гори сміття,
– розповідає лідерка гурту ONUKA Ната Жижченко.

Читайте також: Природа дає свою відповідь на нахабство людини, – ONUKA про трагедію на ЧАЕС

ONUKA – Strum: дивитися відео онлайн
Зйомки кліпу ONUKA "Strum"

Всі кошти від монетизації нового кліпу на YouTube-каналі гурту будуть перераховані громадській організації "Україна без сміття", яка займається благоустроєм сміттєсортувальних станцій.

ONUKA – Strum: дивитися відео онлайн