Бандура, свистунці, цимбали й бугай – без цих інструментів не проходить жоден живий виступ гурту Onuka. Інтрументи у вправних руках Нати Жижченко починають звучати абсолютно по-новому. А якщо додати семпли та електронні біти – то вийде унікальна, ні на що не схожа музика.

Проект Onuka стрімко вибухнув в 2015 році й з того часу є найбажанішим гостем усіх великих фестивалів України. Концертні зали, в яких виступає команда, завжди переповнені, Нату радо зустрічають за кордоном. Дивовижно, як з проекту для вузького кола слухачів Onuka за кілька років перетворилася у найпопулярнішу електронну групу країни.

Читайте також: Onuka поділилась особистим щастям

Свою назву гурт отримав не випадково – це своєрідна данина видатному українському майстру музичних інструментів Олександрові Шльончику – рідному дідусеві Наталі. Саме він прищепив майбутній співачці любов до України та навчив її грати на сопілці. До сьогодні цей інструмент для Наталі улюблений і вона активно його використовує.

Ще одна тема, яка надихає музикантів – Чорнобиль. Свого часу батько Наталі був ліквідатором аварії на ЧАЕС, згодом дівчина сама неодноразово відвідувала Зону відчуження й навіть хотіла написати на цю тему дисертацію. Однак натомість випустила альбом.

На платівці магічним чином поєдналася електроніка із симфонічним оркестром та реальними записами розмов диспетчерів у перші хвилини після аварії.

Хоча сьогодні Onuka очолює всі можливі музичні топ-рейтинги, зупинятися на досягнутому Ната з командою не планує. У планах гурту – чергові звершення та підкорення нових музичних горизонтів.