Інтимний ліричний трек став найпроникливішим за усю музичну кар'єру ONUKA, повідомляє 24 канал. Коли жінка створювала нову пісню, тоді вона перебувала у статусі вагітної матусі, відтак усі свої переживання вона вирішила помістити у новий трек.

Зверніть увагу Музична прем'єра від TVORCHI: дует випустив альбом, записаний поокремо в час ізоляції

"СЕАНС" ​​присвячений нашому синові Сашкові, і був написаний з думками про нього. Це сингл про боротьбу з упередженнями та стереотипами. Він про те, що я зараз на шляху до чогось більшого, на шляху до перемоги над своїми страхами. І тільки коли вдасться побороти їх, я знайду повну гармонію,
– розповіла Ната Жижченко.

Режисером відеоролику став чоловік солістки ONUKA – Євген Філатов. Зйомки кліпу проходили на Планерній горі і в лісі поблизу села Ходосівка, що на Київщині., і тривали більше доби. На зйомках навіть був присутній син артистки і режисера – Олександр, якому на той час був всього місяць. Варто додати, що Ната Жижченко народила хлопчика 14 травня 2020 року і весь термін вагітності приховувала від громадськості.

До слова ONUKA розповіла, чому приховувала свою вагітність від публіки

"Ми знімали протягом доби, тому що було важливо показати, як день переходить у вечір, а потім в ніч – мене дуже надихає гра світла. Шлях, який долає героїня, блукаючи по лісі і зустрічаючись з дивовижними істотами, символізує боротьбу з внутрішніми протиріччями і страхами", – пояснив Євген Філатов.

У відеокліпі знімальна команда також використала чимало костюмів, над якими працювала команда художниці і стиліста Лесі Патоки. Для їх створення використовували чимало речей вторинної переробки та підручних матеріалів. "Не важливо, яку сировину ти використовуєш, цінні ідея і реалізація, а вийшло дуже круто. Я зберігаю лук і стріли зі зйомок кліпу і, думаю, ми з задоволенням продамо їх на якій-небудь благодійній барахолці", – поділилась Леся Патока.

ONUKA – CEAHC: дивитись відео онлайн